Загрузка...
spacer
Хто перший забиває, той… НЕ перемагає
spacer
«Поділля-УМВС» та «Спортлідер+» зіграли чергові матчі чемпіонату України з міні-футболу

Хмельницька команда, яка виступає в першій лізі, приймали ковельський «Шанс-Авто». І вже за перші дві хвилини матчу «Поділля-УМВС», завдяки влучним ударам Роговського та Колесникова, яким асистував Чайковський, забили двічі. Але… на перерву пішли за рахунку 2:3. У другому ж тамі, пропустивши іще два голи, подоляни відповіли голом Артура Немого. Однак гостям швидко вдалося забити шостий гол у ворота «Поділля-УМВС». Але хмельничани так само швидко відповіли голом Мороза, якого виявилося недостатньо хоча б для нічиї в матчі. Та й «Шанс-Авто» за три хвилини до завершення матчу забив іще один, встановивши остаточний рахунок матчі 4:7.

А ось «Спортлідер+», який грає в другій лізі чемпіонату України, приймав дунаєвецький «Верест-Інапік». Пропустивши у перші 7 хвилин два голи, хмельничани відповіли влучними пострілами Олександра Атласюка та Артема Гласа. Але на 15-хвилині гості знову вийшли вперед. І «Спортлідеру+» лише за 5 секунд до перерви вдалося зрівняти рахунок – відзначився Віталій Атаманюк. У другій половині матчу Глас та Шевчук встановили остаточний рахунок у грі – 5:3 на користь господарів.

ФОТО з матчу "Поділля-УМВС"-"Шанс-Авто">>>>>
ФОТО з матчу "Спортлідер+"-"Верест-Інапік">>>>>

Шановний вiдвiдувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввiйти на сайт пiд своїм iм'ям.
ballКоментарi (0)  ballРоздрукувати
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!

Інформація
alert
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.